Hello! I'm Lex! + takie tam...


Pragnę Wam przedstawić zwiastun znakomicie zapowiadającej się książki Giny Damico, której tytuł brzmi "Zgon" :) Premiera już 31 października, a tymczasem nacieszcie oczy trailer'em:Przyznaję szczerze, że jest świetny! Co Wy na to? :) Zgon zgonem, ale skoro już jestem przy zapowiedziach to chciałabym Wam przedstawić książki, które bardzo bym chciała zdobyć w najbliższym czasie i dodać do swojej biblioteczki:


I teraz pojawia się pytanie... jak myślicie, na co najlepiej zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Mam trochę dylemat, wiadomo jak to z "biednymi studentami" bywa :D Więc proszę Was o radę...
Pozwolę sobie również skorzystać z okazji na jeszcze jedną rzecz, skoro już się tak rozpisuję... zbliża się Halloween, więc planowałam jakiś konkurs zrobić :) Więc, dlaczego nie teraz? :)


Wzięcie udziału bardzo proste, a mianowicie:

Należy wyrazić w komentarzu chęć wzięcia udziału w konkursie i napisanie, jaki kostium na Halloween uważacie za najlepszy! :)

Do wygrania dwie książki, więc prosiłabym o wybór jednej z nich i napisanie tego również w komentarzu. Dodajcie też swój e-mail, żebym mogła się z Wami skontaktować w razie wygranej!

Czas macie do samego Halloween, czyli 31 października :)

Miło by też było, gdybyście się podzielili tym banerem z innymi :)
No to chyba na tyle... czas się ogarnąć, bo dopiero wróciłam z uczelni :)Etykiety

Pokaż więcej

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Do what you love!

Do what you love!