Ja, kontakt i współpraca I cóż ja mogę o sobie powiedzieć? :) Jestem studentką biotechnologii, a studiuję sobie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku i właśnie z tym wiążę swoją przyszłość. To, że kocham książki i są jednym z moich zainteresowań to dosyć oczywiste :) No i nauki ścisłe, jak można wnioskować z kierunku studiów. Dodatkowo jestem uzależniona od picia herbaty - zielona, czerwona, biała. I od jedzenia czekolady... naprawdę - jeśli nie zjem dziennie minimum dwóch kostek to nie potrafię funkcjonować. Jestem także mega kociarą! Kocham wszystkie koty, jakie zobaczę. W ogóle zwierzęta kocham i wszystkie bym najchętniej do domu przygarnęła. Może Was to zdziwi - ale uwielbiam pająki. Koty, pająki i delfiny to takie naj :) I wszelkiego rodzaju gady! I kocham wiedzę tajemną, magię, okultyzm, ezoterykę, parapsychologię, kryptozoologię i starożytny Egipt. Słucham raczej ciężkich brzmień, ale też tego, co mi po prostu w ucho wpadnie. Czytuję fantasy, fantastykę, sci-fi, kryminały, sensację, horrory, thrillery, paranormale, beletrystykę historyczną... czyli w sumie prawie wszystko. Jedynie w obyczajówki nie umiem się wbić...
Dobra, bo się za bardzo rozpisałam o sobie :) Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)Jestem chętna do współpracy z wydawnictwami oraz autorami jako recenzentka.
Jestem również gotowa na podjęcie współpracy z wydawnictwami jako tłumacz książek z języka angielskiego. Posiadam już pewne doświadczenie w pracy tłumacza i egzamin certyfikujący z języka angielskiego.

E-mail: shetani11@gmail.com
GG: 8881628

Tłumaczę i recenzuję dla:

www.bookgeek.pl


Recenzuję dla:burdaksiazki.pl
otwarte,eu

bellona.pl

http://www.grupawydawniczafoksal.com/

taniaksiazka.pl

www.galeriaksiazki.pl
www.iuvi.pl

www.selkar.pl
vesper.pl


Okazyjnie recenzuję dla:

www.czarnaowca.pl


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze :)