Stosik majowy

Maj się kończy, juwenalia się kończą, sesja nadchodzi... ale o tyle dobrze, że w maju przybyło trochę książek ;)


1. Pierwsze cztery pozycje: "Heart of Venom", "Poison Promise", "The Spider", "Black Widow". Może pamiętacie jeszcze wydawnictwo Dwójka bez sternika? Wydali książkę "Ukąszenie pająka", która mi się bardzo spodobała, ale niestety wydawnictwa już nie ma... a smak na serię pozostał. Dlatego kolekcjonuję po angielsku ;) A Pani Estep wciąż tworzy... Zakupy własne :)

2. "Zakon mimów" - Samantha Shannon - o tak! Tego pragnęłam i pewnie nie tylko ja :) Od wydawnictwa SQN do recenzji.

3. "Między życiem a życiem" - Jessica Shirvington - zapowiedź majowa, która mnie zainteresowała i udało mi się zdobyć :) Od Wydawnictwa Dreams do recenzji.

4. "Malfetto. Mroczne piętno" - Marie Lu - od BookGeek.pl do recenzji. 

5. "Podstawy cytogenetyki roślin" - Stanisława Rogalska i inni - wiecie, te studia... co one robią z człowiekiem. Potem to się nawet chętnie to czyta :) Nie no, tak na serio to ja naprawdę lubię naukę, jestem genetykiem, a nie cytogenetykiem, ale wiedzy nigdy dosyć! Poza tym egzamin z cytogenetyki molekularnej coraz bliżej... - prezent od mamy :)

6. "Na surowo" - Judita Wignall - prezent na dzień dziecka od mamy :) Stwierdziła, że skoro już mam jeść "tę moją surowiznę" to lepiej żeby to miało sens. Książkę już przejrzałam i zapowiada się świetnie! 

7. Książki Keri Arthur - dokończenie cyklu o Riley, którego nie doczekamy się w Polsce... a mnie się mimo wszystko podobało :) Zakup własny.

8. No i dwie ostatnie części "Córki burzy" od Richelle Mead - też w Polsce się nie doczekamy, a ja kocham panią Mead i jej twórczość, więc w końcu mam całość! Zakup własny.


Widoczna przewaga książek anglojęzycznych, ale cóż zrobić :) Udało mi się zdobyć w maju część tego, co chciałam. Zdobyłam również e-booka "Siewcy strachu" od Gregga Olsena. Jeszcze muszę sobie sprawić sama prezent na dzień dziecka i kupić "Nadchodzi ogień". :)


Miłego weekendu!

Etykiety

Pokaż więcej

Reading is dreaming with open eyes...

Reading is dreaming with open eyes...

A book is a dream that you hold in your hands...

A book is a dream that you hold in your hands...

Do what you love!

Do what you love!